Whatsapp Siparis

+905306247274

www.sariotantik.com Açıldı!

www.sariotantik.com Açıldı!

29.12.2019 | Sarı Otantik

Sarı Otantik

 

Sarı Otantik; 2017 yılında Tesbih, Takı, Dekorasyon ürünleri satışı amacı ile kurulmuş tüm teknik altyapısını profesyonel çözüm ortakları ile geliştirmiş yenilikçi ticaret anlayışını %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında «Keyif Garantili Ürünler» ile bütünleştirmiş Ulusal marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir kuruluştur.

Konya’da 100 m2 üzerine kurulu Otantik mağazası ile müşterilerine bire bir hizmet vermekte olup, aynı zamanda çağın gerektirdiği şekilde internet ortamında tüm yerli açık pazar platformlarında ve sosyal medya platformlarından satışlarını gerçekleştirmektedir.

Sizler için özenle hazırlanan ürünleri Bugüne kadar 20 den fazla ülkeye ve 3 farklı kıtaya ihraç etmiş olup, diğer tüm dünya ülkelerine hızlı gönderim anlaşmalarına sahiptir. Avrupa ülkelerine çoğu zaman 24 saatten kısa sürede, Amerika kıtasına 3 günde ulaştırdığı kargoları ile gerçek anlamda HIZLI KARGO kelimesinin %100 karşılığını müşteri görüşleriyle onaylamıştır. Müşteri görüşleri için lütfen *Neden Sarı Otantik sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sizi ifade edecek ürünü bulamadığınızda Konya’da bulunan 3 farklı atölyesinde birbirinden özel ve değerli malzemeleri beklentilerinizi karşılayacak şekilde kişiye özel tesbih, gümüş takı, çini ve rölyefler olarak tasarlanmakta ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Sarı Otantik Kurumsal Logosu ve firma ismi marka tescili ile tüm sektörlerde korunmaktadır.

Sarı Otantik; Konya Ticaret Odası üyesidir.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

  • Sepet Toplam: 0