Whatsapp Siparis

+905306247274

Sarı Otantik İade ve Değişim

Ürün İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz www.sariotantik.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması durumunda 7 iş günü içinde, iade talebi doğrultusunda ürün/ürünleri iade edebilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, iade hakkınız son bulmaktadır. İade edilecek ürünlerin kullanılmamışkırılmamışyakılmamış ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle iade yapılamaz

Ürünlerin iadesi esnasında sizden siparişinizin faturası talep edilecektir. Gönderilen faturayı saklamak müşterinin sorumluluğundadırFaturası olmayan siparişler kesinlikle iade edilemez.

Kişiye özel olarak hazırlanan (İsim yazılmasını istediğiniz isimli ürünler ve size özel olarak üretilen) ürünler, kesinlikle iade edilemez. Bu sebeple üründe değişikliğe, modele, renge ve yazılacaklara kararınızı net bir şekilde verdikten sonra siparişinizi vermeniz doğru olacaktır. 

Yüzük ölçü standartları 8 ile 28 ölçü arasındadır. 28 ölçü üzerinde bir yüzük siparişi veriyorsanız yüzük atölyede size özel olarak yeniden yapılır. Bu nedenle almış olduğunuz ürün değişmiş bir ürün olacağı için iadesi yapılamaz. 

İade aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İade süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen kargolar, şubemiz ile anlaşmamız doğrultusunda tarafımıza hiç getirilmeyerek geri dönmektedir.

 

Sitemiz www.sariotantik.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması ya da isteğe bağlı olarak 7 iş günü içinde, değişim talebi doğrultusunda ürün/ürünleri farklı ürünlerle değişim yapabilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, değişim hakkınız son bulmaktadır. Değişimi yapılacak ürünlerin kullanılmamışkırılmamışyakılmamış ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle değişim yapılamaz. 

Ürünlerin değişimi esnasında sizden siparişinizin faturası talep edilecektir. Gönderilen faturayı saklamak müşterinin sorumluluğundadırFaturası olmayan siparişler değişim ve iade yapılamaz.

Kişiye özel olarak hazırlanan (İsim yazılmasını istediğiniz isimli ürünler ve size özel olarak üretilen) ürünler, farklı bir ürünle değiştirilemez. Bu sebeple üründe değişikliğe, modele, renge ve yazılacaklara kararınızı net bir şekilde verdikten sonra siparişinizi vermeniz doğru olacaktır.

Değişim aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişim süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen kargolar, şubemiz ile anlaşmamız doğrultusunda tarafımıza hiç getirilmeyerek geri dönmektedir.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

  • Sepet Toplam: 0